sincan tuna bilgisayar

Tuna Bilgisayar

Tuna Bilgisayar, 2005 yılından itibaren 13 yıllık profesyonel deneyim ve birikim ile Sincan'da siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Laptop tamiri, masaüstü bilgisayar tamiri, anakart tamiri başlıca olmak üzere tüm marka ve model bilgisayarların bakım, tamir, yedek parça ve teknik servis hizmetini vermektedir.

 

Ayrıca istediğiniz sistem özelliklerine göre yada çalışma alanınıza göre bizim önereceğimiz sistemleri toplama şeklinde hazırlıyoruz. Dilerseniz farklı markaların masaüstü modellerinide temin edebiliyoruz. Aynı zamanda kurumsal şirketlere yönelik sunmuş olduğumuz bilgisayar bakım anlaşması hizmeti ile tüm şirketlerin IT & BT sorunlarına çözüm üreterek anlık olarak oluşan sorunlara çözümler üretmekteyiz. Bilgisayar bakım anlaşması kapsamında tüm sistemin koruma altına alınmasını sağlamakla birlikte bilgi güvenliğinizi de sağlamış olmaktasınız.

 

Firmamız başta Sincan, Etimesgut, Fatih, Batıkent ve diğer ilçelerde dahil olmak üzere Ankara'nın tüm bölgelerine yerinde teknik servis ve destek hizmeti vermektedir. Sincan ilçesinden kaliteli bi geçmişe ve sağlam referanslara sahip olan Tuna Bilgisayar, yerinde teknik servis, teknik bakım, bilgisayar tamiri, web tasarımı, data kurtarma, laptop tamiri, harddisk tamiri, anakart tamiri, laptop ekran değişimi vb. tüm hizmetleri bünyesinde barındırmaktadır. Amacımız güler yüzlü,sabırlı ve çözüm odaklı çalışan personelimiz sayesinde sizler için iyi servisi sağlamak değil en iyi servisi ve hizmeti sağlamak…

sincan tuna bilgisayar, tuna bilgisayar, tuna bilgisayar ankara

Tuna Bilgisayar © Tüm Hakları Saklıdır.

Web Tasarım : Neva Ajans

Facebook

Sahibinden

Twitter

sincan tuna bilgisayar
sincan tuna bilgisayar