sincan laptop tamiri

Laptop Tamiri

Tuna Bilgisayar, 15 yıllık bilgi ve deneyim ile sincan laptop tamiri hizmeti vermektedir. Firmamız ait laptop tamiri hizmeti için ister Sincan'da bulunan  servisimizi ziyaret edebilir yada 0(312) 271 26 27 numaralı telefonumuzu arayarak yerinde destek talep edebilirsiniz.

 

Tuna Bilgisayar olarak, tüm marka ve model laptop taimiri hizmeti vermekteyiz. HP, Lenova, Asus, Samsung, Casper, Dell, Toshiba, Sony, Fijutsu, Siemens, Bell gibi dünya markaları başta olmak üzere profesyonel teknik servis hizmeti vermekteyiz.

 

Teknik servisimizde garantide olan ve garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış her marka ve model bilgisayar tamiri yapılmaktadır. Buna ek olarak bilgisayarınızda oluşabilecek tüm yazılımsal sorunlara, hem yerinde hem de teknik servis merkezimizde destek vermekteyiz. Tuna Bilgisayar, konularında uzman ve tecrübeli teknik ekibimizle sizlere en hızlı şekilde hizmet verebilmek için arızalı bilgisayarlarınız veya donanımınıza doğru teşhisi koyarak gerekli bilgiyi vermektedir. Ücretsiz bilgisayar arıza tespiti yapılmakta ve müşteri onayı alındıktan hemen sonra Bilgisayar onarımına geçilmektedir. Bilgisayar servis sürecimiz ise üründeki arızanın durum ve ciddiyetine göre genellikle 1 ile 2 iş günü arasında değişmektedir.

 

 

Laptop Hdd Tamiri , Laptop Menteşe Tamiri ,Laptop Cover Tamiri , Laptop Çerçeve Tamiri, Laptop Kasa Tamiri, Laptop Klavye Tamiri, Laptop Panel Tamiri , Laptop Ekran Tamiri , Laptop Soket Tamiri , Laptop Besleme Tamiri , Laptop Kamera Tamiri , Laptop Fan Tamiri , Laptop Adaptör Tamiri , Laptop Chipset Tamiri , Laptop Ekran Kartı Tamiri , Laptop Ene Entegre Tamiri , Laptop Eprom Entegre Tamiri , Laptop Anakart Tamiri , Laptop Usb Tamiri , Laptop Bios Güncelleme ve Yenileme , Laptop Wireless Kart Tamiri , Laptop Hoparlör Tamiri , Laptop Ses Kartı Tamiri , Laptop TouchPad Tamiri , Laptop Optik Sürücü – Bluray Tamiri , Kuzey-Güney Köprü Tamiri , Laptop Ram Değişimi

sincan laptop, laptop tamiri, sincan laptop tamiri, sincan laptop firmaları

Tuna Bilgisayar © Tüm Hakları Saklıdır.

Web Tasarım : Neva Ajans

Facebook

Sahibinden

Twitter

sincan laptop tamiri
sincan laptop tamiri