sincan laptop tamiri

Anakart Tamiri

Sincan anakart tamirinde  15 yıllık sektör tecrübesi, uzman kadrosu ve TSE standartlarında garantili garantisiz her türlü anakart tamiri ve bakımı yapılır yedek parça temin edilir.

 

Firmamızda tüm teknik donanım mevcuttur. Sahip olduğumuz teknik donanım ile en doğru tespiti yapıp sizlerin onayına sunmaktayız. Bga onarımı ve chip değişimi Anakart üzerinde oluşabilicek ekran kartı ve chip problemlerinin onarımında  BGA makinesi kullanılmaktadır. Uyguladığımız ücretsiz arıza tespiti ve ücretsiz kargo hizmetimiz ile Türkiye’nin bütün bölgelerine hizmet vermekteyiz.

 

Anakart Tamiri hizmetimizde Her biri alanında deneyimli, uzman teknik servis ekibimiz ile garantisi bitmiş yada garanti dışı kalmış Acer, Asus, Dell, Hp, Toshiba, Samsung vb. marka notebooklarınıza anakart tamiri hizmetlerini vermekteyiz. Uzman teknik servis personelimiz Sincan ilçe sınırları içerisinde bulunan ev yada iş yeri adresinizden bilgisayarınızı teslim alıp, sizden alınan onay doğrultusunda gerçekleşen onarım hizmeti sonrasında yine adresinize teslim edebilmektedir.

 

Servisimize ulaşan müşterimiz için önce bir arıza kaydı açılır ve telefonda bir ön teşhis yapılır. Bu ön teşhis neticesinde müşterinin de arzusu ile bir randevu saati belirlenir.Belirlenen gün ve saatte müşterinin evinde yada iş yerinde  olan teknisyen, arızaya yerinde müdahale eder. Arızanın yerinde giderilemeyeceği durumlarda bilgisayarı alıp servis merkezine götürür. Servis merkezinde gerekli işlemleri yapılan bilgisayar yine önceden randevulaşmak suretiyle müşterinin evine yada iş yerine kadar götürülüp, kurulumu ve testleri bizzat teknisyen tarafından yapılarak sorunsuz bir şekilde teslim edilir.

sincan anakart tamiri, anakart tamiri, ankara anakart tamiri

Tuna Bilgisayar © Tüm Hakları Saklıdır.

Web Tasarım : Neva Ajans

Facebook

Sahibinden

Twitter

sincan laptop tamiri
sincan laptop tamiri