Sincan Format Kurulum

Sincan Format

Sincan bilgisayar format işlemi kurumsal ve bireysel olarak tüm bilgisayar sistemlerinin (marka gözetmeksizin) yazılımsal ve donanımsal arızalarının giderilmesini kapsar. Bilgisayarınızın çalışmasını etkileyecek yazılım eksikleri, format, donanım değişikliği, internet bağlantı problemleri vb.. konular ile ilgili servis destek hizmetleri garantili uygulanır.

 

Halk arasında “format” diye bildiğimiz işlem bilgisayarınızın diskinin biçimlendirerek yalın bir şekilde işletim sistemi ve driverlarının tekrar kurulmasıdır. Bilgisayarın işletim sisteminin açılmaması, hatalar ile açılması, ağır çalışması vb tutarsızlıklar için çoğu zaman format en kolay ve hızlı karar verebileceğiniz çözümdür. Format işlemi ile ilgili en önemli konu lisanslı yazılımınızın güvenilir kişiler tarafından yüklemesidir. Korsan bir işletim sistemi sağlıklı çalışmayacağı gibi bilgisayarınızı güvensiz bir hale getirebilir. Bankacılık e devlet vb işlemlerde güvenli bir bilgisayar kullanmak için orjinal işletim sistemi kullanmanızı öneririz.  Tuna ilgisayar olarak format atarken kesinlikle orjinal işletim sisteminizi kuruyoruz. Lisanssız yazılım kesinlikle yüklemiyoruz.

 

Önemli datalarınız var ve format attırmaktan korkuyor musunuz?  Endişe etmeyin, eğer diskini sağlıklı durumda ise sizin için biz datalarınızın tamamını yedekleyip sonra format atıyoruz. Eğer diskiniz sağlam ve ulaşılabilir durumda ise Format öncesi cihazınızdaki önemli datalara ulaşıp kaybolmamasını sağlıyoruz.

format, sincan bilgisayar format, sincan format firmaları

Tuna Bilgisayar © Tüm Hakları Saklıdır.

Web Tasarım : Neva Ajans

Facebook

Sahibinden

Twitter

Sincan Format Kurulum
Sincan Format Kurulum