Sincan Anakart Tamiri

Sincan Anakart Tamiri

Laptop ve notebook adaptör arızaları, elektriksel arızalar, batarya arızaları, yanlış bios rom dosyası yüklenmesi gibi sorunlardan kaynaklı sebepler yüzünden anakart tepkisiz bir durumda olabilir bu durumda laptop notebook üzerindeki hiçbir uyarı ışığı yanmaz. veya uyarı ışıkları yanar ama görüntü gelmez. Bu gibi durumlarda besleme mosfet, kontrol chip, batarya chip, gibi muhtemel birkaç arıza örneğini verdiğimiz sorunlardan birisini yada başka bir anakartsal sorun yaşıyor olabilirsiniz. Ancak yaşadığınız sorun laptop notebook un farklı bir biriminden kaynaklı olup sizi yanıltabilir.

 

Bu yüzden detaylı bir analiz yapmak en doğru müdahaleyi sağlayacaktır. Aksi takdirde gereksiz yere chip rework ve değişimi gibi daha maliyetli işlemlerle karşılaşabilirsiniz. Sincan anakart tamiri olarak firmamızda tüm teknik donanım mevcuttur. Sahip olduğumuz teknik donanım ile en doğru tespiti yapıp sizlerin onayına sunmaktayız.

 

Bga onarımı ve chip değişimi Anakart üzerinde oluşabilicek ekran kartı ve chip problemlerinin onarımında  BGA makinesi kullanılmaktadır. Uyguladığımız ücretsiz arıza tespiti ve ücretsiz kargo hizmetimiz ile Türkiye’nin bütün bölgelerine hizmet vermekteyiz.

 

Anakart Tamiri hizmetimizde Her biri alanında deneyimli, uzman teknik servis ekibimiz ile garanisi bitmiş yada garanti dışı kalmış Acer, Asus, Dell, Hp, Toshiba, Samsung vb. marka notebooklarınıza anakart tamiri hizmetlerini vermekteyiz.

anakart tamiri, sincan anakart tamiri, ankara anakart tamiri

Tuna Bilgisayar © Tüm Hakları Saklıdır.

Web Tasarım : Neva Ajans

Facebook

Sahibinden

Twitter

Sincan Anakart Tamiri
Sincan Anakart Tamiri